© 2023    |     Paradise Village     |    Zainwestuj w domki kempingowe we Włoszech i Chorwacji 

O nas

Kontakt

Paradise Village S.A. to w pełni polska spółka operująca w segmencie inwestycji w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech i Chorwacji.

Jeśli chcesz poznać w pełni naszą ofertę - nasz zespół jest nieustannie do Twojej dyspozycji.

+48 507 692 851

+48 506 462 529

paradisevillage.pl

 

PARADISE VILLAGE SPÓŁKA AKCYJNA

AL. JANA PAWŁA II 27 
00-867 WARSZAWA

 

BIURO ZARZĄDU
IMPERIAL BUSINESS CENTER

30-363 KRAKÓW

ul. WADOWICKA 7 

+48 507 692 851

+48 506 462 529

Posiadamy doświadczenie, zarówno w branży finansowej, finansowaniu biznesu opartego

o zagraniczny rynek turystyczny, jak również prawie 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z sektora hotelarskiego. Współpracujemy ze światową czołówką producentów mobilnych domów m.in. CR Abitare, BHI BioHabitat i Adria.

DOŚWIADCZENIE

Umowa zapewnia klientowi przejrzyste i uczciwe warunki. Na każdym etapie finalizacji transakcji zapewniamy wsparcie, porady i objaśnienia. Wspólnie dokonujemy wyboru najlepszej lokalizacji z bogatą historią, doświadczeniem, licznymi atrakcjami i przede wszystkim przyciągającą największą ilość turystów, co gwarantuje najwyższe możliwe obłożenie.

BEZPIECZEŃSTWO

Przy zakupie na firmę inwestor ma możliwość amortyzacji 10% wartości domu mobilnego

(w skali roku).

AMORTYZACJA

Inwestor ma możliwość w pełni odzyskać włoski/chorwacki podatek VAT uwzględniony

w cenie zakupu domu.

PEŁNY ZWROT VAT

Po zakończeniu umowy zobowiązujemy się do odkupu domu za 100% ceny zakupu netto lub przedłużenie umowy najmu na kolejny okres.

ODKUP DOMU

Przez cały okres umowy, każdego roku klient ma możliwość skorzystania z 7-dniowego pobytu właścicielskiego.

POBYT WŁAŚCICIELSKI

Po zakupie domu klient staje się jedynym

i wyłącznym właścicielem. Jednocześnie wyraża zgodę na najem domu naszej firmie.

100% WŁASNOŚCI DOMU

Przez cały okres trwania umowy klient otrzymuje stały czynsz dzierżawny w wysokości od 17 500 do ~18 800 zł rocznie,

w dwóch równych ratach co pół roku.

STAŁY DOCHÓD PASYWNY

Inwestycja w wakacyjny dom mobilny – KORZYŚCI DLA INWESTORA

Po 8 lub 10 latach umowa kończy się. Klient staje wtedy przed decyzją, czy przedłuża umowę na kolejne lata czy postanawia sprzedać dom. Jeśli zdecyduje się na sprzedaż domu, nasza spółka zobowiązuje się do kupna domu po cenie nabycia netto.

KROK 4 – Koniec umowy

Dodatkowo każdemu właścicielowi wakacyjnego domu mobilnego przysługuje 7-dniowy pobyt właścicielski. Przez pierwsze dwa lata trwania inwestycji klient ma możliwość wyjazdu tylko do lokalizacji, gdzie znajduje się kupiony przez niego wakacyjny dom mobilny. Już od 3 sezonu klient ma możliwość pobytu na dowolnym kempingu, który znajduje się w naszym portfolio. Termin pobytu należy ustalić najpóźniej do 31 marca każdego roku inwestycji. Dbając o maksymalizację zysków z wynajmu domów, w miesiącach szczytu sezonu tj. lipiec i sierpień, pobyt właścicielski nie jest możliwy.

Co roku, przez cały okres trwania umowy klient otrzymuje atrakcyjny STAŁY CZYNSZ DZIERŻAWNY. Jego wysokość zależna jest od rodzaju domu, który wybierze. Czynsz, jaki może otrzymać klient, za jeden dom, to kwota od 17 500 zł do 18 800 zł. Przy inwestycji w więcej niż jeden dom, warunki ustalane są indywidualnie. Czynsz jest wypłacany każdego roku w dwóch równych ratach co pół roku.

KROK 3 – Zarabiasz i wypoczywasz

UMOWA DZIERŻAWY – jest to umowa pomiędzy klientem a naszą spółką, na bazie której nasza firma staje się podmiotem zarządzającym wakacyjnym domem mobilnym. Dzięki niej przez okres 8 lub 10 lat (w zależności od podpisanej umowy) nasza firma może zgodnie z prawem wynajmować dom turystom. (umowa ma charakter obowiązkowy).

UMOWA SPRZEDAŻY – zawiera kluczowe kwestie, m.in. wartość domu mobilnego, lokalizację oraz dokładne miejsce jego posadowienia, numer. (Istnieje możliwość podpisania umowy przedwstępnej z zadatkiem).

Nasza umowa zapewnia klientowi przejrzyste i uczciwe warunki. Na każdym etapie finalizacji transakcji klient może liczyć na nasze wsparcie, porady i objaśnienia. Komplet dokumentów składa się z dwóch umów: umowy sprzedaży oraz umowy dzierżawy.

KROK 2 – Podpisanie umowy

Wybór lokalizacji jest elementem decydującym o powodzeniu inwestycji i gwarancją jej rentowności. Wspólnie z klientem wybieramy lokalizację, gdzie posadowiony będzie dom mobilny. Mamy świadomość, że popularność kempingu odgrywa kluczowe znaczenie, dlatego też nasze mobilne domy położone są na jednych z najbardziej popularnych kempingach we Włoszech i Chorwacji. Posiadają one wieloletnią tradycję, dzięki czemu gwarantują obłożenie na bardzo wysokim poziomie.

Pierwszym krokiem w procesie inwestycyjnym w dom mobilny jest decyzja o chęci współpracy. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej lub na bezpośrednim spotkaniu przedstawiamy naszym klientom ogólne zasady współpracy, prezentujemy ofertę dostępnych domów i lokalizacji, na których są one postawione. Klient otrzymuje również szczegółowe informacje na temat umowy kupna i dzierżawy domu i poznaje bliżej kempingi.

KROK 1 - Decyzja o chęci inwestycji

Jak zainwestować w wakacyjny dom mobilny
we Włoszech lub Chorwacji? – KROK PO KROKU

domy mobilne Il Poggetto

Podejmując decyzję o zakupie domu mobilnego we Włoszech lub Chorwacji decydujesz się na bezpieczny i stały dochód pasywny przez cały okres trwania umowy. Po zakupie stajesz się jedynym i wyłącznym właścicielem domu mobilnego. Wyrażasz jednocześnie zgodę na najem zakupionego domu naszej spółce. W zamian przez 8 lub 10 lat zyskujesz stały dochód w postaci atrakcyjnego czynszu dzierżawnego w wysokości 17 500 - 18 800 zł (w zależności od rodzaju domu, w który zainwestujesz). Dodatkowo każdemu z naszych klientów przysługuje coroczny 7-dniowy pobyt właścicielski. W pierwszych dwóch latach możesz go spędzić na kempingu, na którym postawiony jest Twój dom. Już od 3 roku trwania umowy możesz wybrać na swój pobyt właścicielski dowolny kemping z naszego portfolio.

INWESTYCJA W DOM MOBILNY NA KEMPINGU WE
WŁOSZECH I CHORWACJI – PROCES INWESTYCYJNY

Paradise Village S.A. - INWESTYCJE W DOMY MOBILNE