CAVALLINO
TREPORTI

NASZE KEMPINGI

WŁOCHY

WENECJA

ADRIATYK

PORTOFELICE

IL POGGETTO

TOSKANIA

Portofelice to kemping położony w północnych Włoszech tuż przy miejscowości Eraclea Mare

Kemping pełen kolorowej i egzotycznej roślinności płynnie przechodzi do szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnie opadającym zejściem do morza. Rosnący wokół las piniowy daje przyjemny cień i ochłodę w upalne dni, a orzeźwienie przynosi kąpiel w jednym z wielu fantastycznych basenów na terenie ośrodka.

 

Każdego dnia Portofelice oferuje bogaty program rozrywkowy. Najmłodsi mogą codziennie uczestniczyć w różnych zabawach, a opiekę nad nimi sprawuje grupa doświadczonych animatorów. Miniklub dla dzieci, wypożyczalnia rowerów, korty tenisowe, restauracja, centrum handlowe to tylko nieliczne z udogodnień na kempingu. Rodzinna atmosfera to niewątpliwy atut Portofelice. Każdy czuje się tu jak w domu...

PORTOFELICE

W okolicy Wenecji oferujemy domki na jednym kempingu.

Wybrzeże Cavallino we Włoszech znajduje się między Lido di Jesolo i Punta Sabbioni.  Jesolo nocą staje się deptakiem ze sklepami, restauracjami , dyskotekami oraz barami i klubami. Camping znajduje się w niedużej odległości  (ok. 40 min.) od Wenecji, cudownego          i magicznego miasta, którego tysiącletnia historia jest na wyciągnięcie ręki.

 

Camping Village Mediterraneo oferuje gości 3 baseny oraz duże, kolorowe zjeżdżalnie. W jego sercu położona jest restauracja
z przestronnym tarasem.

CAVALLINO

W okolicy Florencji w Toskanii oferujemy domki na jednym kempingu.

IL POGGETO to doskonała baza wypadowa do zwiedzania wielu zabytków i atrakcji Toskanii. Zamek Sammezzano, zabytkowy kościół  z XI wieku Pieve di San Leolino (Rignano sull’Arno) czy sanktuarium poświęcona Matce Marii Theotokos (LOPPIANO) to miejsca obowiązkowe do zobaczenia przez gości spędzających czas w urokliwych zakątkach Il Poggetto.
 

Dobrym pomysłem są piesze lub rowerowe wędrówki po malowniczej okolicy, gdzie nierzadko można natknąć się na śliczne zakątki czy piękne panoramy. Z ośrodka wystarczy pokonać zaledwie 15 kilometrów by znaleźć się w sercu regionu, niesamowitej Florencji.
 

Ośrodek jest znakomicie przystosowany do potrzeb rodzin z dziećmi. W ramach wyposażenia kempingu Il Poggetto trzeba wymienić m.in. luksusowy kompleks basenowy ze specjalnym brodzikiem dla najmłodszych oraz różnego rodzaju obiekty sportowe. Bary
 i restauracje gdzie można usłyszeć muzykę na żywo stanowi dopełnienie włoskiej sentencji dolce vita. Wielką atrakcję ośrodka jest także stadnina koni.

IL POGGETTO

BAIA DOMIZIA
KAMPANIA

NEAPOL

W okolicy Neapolu oferujemy domki na jednym kempingu.

Urlop na tym luksusowym campingu to doskonała rozrywka zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Camping położony jest w Parku Narodowym Garigliano, dzięki czemu posiada bardzo ładny kompleks basenowy otoczony pięknymi drzewami nadającymi odpowiedni wakacyjny klimat.

 

W trakcie sezonu organizowanych jest wiele wspaniałych animacji dla dzieci i rodzin oraz różnego typu zawody sportowe. Wspaniała obsługa integruje urlopowiczów podczas wspólnych zajęć fitness i aqua gym. Dzięki swojej szerokiej plaży i bogatemu zapleczu usług to idealna propozycja na rodzinne wakacje.

 

Podczas dłuższego pobytu warto się jednak wybrać na jedną z wycieczek organizowanych przez Baia Domizia. Jadąc do oddalonego jedynie o 65 km Neapolu koniecznie muszą Państwo zobaczyć założone w 1873 r. Akwarium Neapolitańskie. Kolejną z atrakcji jest Museo di Capodimonte, jedna z najważniejszych europejskich galerii. Dla zapalonych podróżników pozycją obowiązkową jest wizyta w Pompejach.

 

KAMPANIA BAIA DOMIZIA

LOKALIZACJE

KEMPINGI  -

WŁOCHY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

Paradise Village S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka operująca w segmencie kempingów klasy PREMIUM.

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

© 2020    |     Paradise Village     |    Zainwestuj w domki kempingowe we Włoszech i Chorwacji 

O nas

Kontakt

Paradise Village S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka operująca w segmencie kempingów klasy PREMIUM. Główną działalnością spółki jest wynajem domów wakacyjnych usytuowanych na kempingach we Włoszech i Chorwacji.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół jest nieustannie do dyspozycji.

paradisevillage.pl

 

PARADISE VILLAGE SPÓŁKA AKCYJNA

AL. JANA PAWŁA II 27 
00-867 WARSZAWA

 

BIURO ZARZĄDU
IMPERIAL BUSINESS CENTER

30-363 KRAKÓW

ul. WADOWICKA 7Tel. kom:  +48 662 260 225