© 2020    |     Paradise Village     |    Zainwestuj w domki kempingowe we Włoszech i Chorwacji 

O nas

Kontakt

Paradise Village S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka operująca w segmencie kempingów klasy PREMIUM. Główną działalnością spółki jest wynajem domów wakacyjnych usytuowanych na kempingach we Włoszech

i Chorwacji.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół jest nieustannie do dyspozycji.

paradisevillage.pl

 

PARADISE VILLAGE SPÓŁKA AKCYJNA

AL. JANA PAWŁA II 27 
00-867 WARSZAWA

 

BIURO ZARZĄDU
IMPERIAL BUSINESS CENTER

30-363 KRAKÓW

ul. WADOWICKA 7Tel. kom:  +48 662 260 225

NASZE KEMPINGI

WŁOCHY

LOKALIZACJE

KEMPINGI  -

WŁOCHY

ABRUZJA

SALINELLO

Czterogwiazdkowy Kemping Salinello położony jest we wspaniałym zakątku Abruzji u wybrzeży Adriatyku

Salinello Camping Village zawdzięcza swą nazwę rzece płynącej tuz obok. Sąsiedztwo pięknych plaż, potężnych gór, rezerwatów przyrody sprawia, że czas tu spędzony zdaje się płynąć wolniej.

 

Wille, bungalowy, apartamenty, domki mobilne i pola kempingowe – świetne rozwiązanie na idealne rodzinne wakacje!  Kemping posiada swoją prywatną plażę długą na 400 metrów, która zapewnia między innymi dostęp do mini klubu i baru. Miłośnicy sportów wodnych, mini golfa, siatkówki, koszykówki czy piłki nożnej również znajdą coś dla siebie.

 

Lokalizacja w trakcie przygotowywania na sezon 2021. W ofercie dostępna od czerwca 2021.

SALINELLO CAMPING VILLAGE

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

DON ANTONIO

ABRUZJA

Czterogwiazdkowy kemping Don Antonio położony u wybrzeży Morza Adriatyckiego w Abruzji.

Don Antonio Camping Village to jeden z najpopularniejszych kurortów środkowego wybrzeża Adriatyku. Obiekt pełen jest zieleni, znajduje się bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz par.

 

Na terenie kempingu znajduje się m.in. kompleks basenowy z trzema basenami, strefa StreetFood, boiska sportowe na piasku, miniklub dla dzieci, plac zabaw i wypożyczalnia rowerów.

Zaledwie 1 km od obiektu znajduje się duży park wodny Onda Blue o powierzchni aż 120 000 m².

DON ANTONIO CAMPING VILLAGE

ADRIATYK

PORTOFELICE CAMPING VILLAGE

Portofelice to kemping położony w północnych Włoszech tuż przy miejscowości Eraclea Mare

Kemping pełen kolorowej i egzotycznej roślinności płynnie przechodzi do szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnie opadającym zejściem do morza. Rosnący wokół las piniowy daje przyjemny cień i ochłodę w upalne dni, a orzeźwienie przynosi kąpiel w jednym z wielu fantastycznych basenów na terenie ośrodka.

 

Każdego dnia Portofelice oferuje bogaty program rozrywkowy. Najmłodsi mogą codziennie uczestniczyć w różnych zabawach, a opiekę nad nimi sprawuje grupa doświadczonych animatorów. Miniklub dla dzieci, wypożyczalnia rowerów, korty tenisowe, restauracja, centrum handlowe to tylko nieliczne z udogodnień na kempingu. Rodzinna atmosfera to niewątpliwy atut Portofelice. Każdy czuje się tu jak w domu...

PORTOFELICE CAMPING VILLAGE

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

IL POGGETTO

TOSKANIA

W okolicy Florencji w Toskanii oferujemy domki na jednym kempingu.

CAMPING VILLAGE IL POGGETO to doskonała baza wypadowa do zwiedzania wielu zabytków i atrakcji Toskanii. Zamek Sammezzano, zabytkowy kościół  z XI wieku Pieve di San Leolino (Rignano sull’Arno) czy sanktuarium poświęcona Matce Marii Theotokos (LOPPIANO) to miejsca obowiązkowe do zobaczenia przez gości spędzających czas w urokliwych zakątkach Il Poggetto.
 

Dobrym pomysłem są piesze lub rowerowe wędrówki po malowniczej okolicy, gdzie nierzadko można natknąć się na śliczne zakątki czy piękne panoramy. Z ośrodka wystarczy pokonać zaledwie 15 kilometrów by znaleźć się w sercu regionu, niesamowitej Florencji.
 

Ośrodek jest znakomicie przystosowany do potrzeb rodzin z dziećmi. W ramach wyposażenia kempingu Il Poggetto trzeba wymienić m.in. luksusowy kompleks basenowy ze specjalnym brodzikiem dla najmłodszych oraz różnego rodzaju obiekty sportowe. Bary
 i restauracje gdzie można usłyszeć muzykę na żywo stanowi dopełnienie włoskiej sentencji dolce vita. Wielką atrakcję ośrodka jest także stadnina koni.

CAMPING VILLAGE IL POGGETTO

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

CAMPING VILLAGE BAIA DOMIZIA

NEAPOL

W okolicy Neapolu oferujemy domki na jednym kempingu.

Urlop na tym luksusowym campingu to doskonała rozrywka zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Kemping położony jest w Parku Narodowym Garigliano, dzięki czemu posiada bardzo ładny kompleks basenowy otoczony pięknymi drzewami nadającymi odpowiedni wakacyjny klimat.

 

W trakcie sezonu organizowanych jest wiele wspaniałych animacji dla dzieci i rodzin oraz różnego typu zawody sportowe. Wspaniała obsługa integruje urlopowiczów podczas wspólnych zajęć fitness i aqua gym. Dzięki swojej szerokiej plaży i bogatemu zapleczu usług to idealna propozycja na rodzinne wakacje.

 

Podczas dłuższego pobytu warto się jednak wybrać na jedną z wycieczek organizowanych przez Baia Domizia. Jadąc do oddalonego jedynie o 65 km Neapolu koniecznie muszą Państwo zobaczyć założone w 1873 r. Akwarium Neapolitańskie. Kolejną z atrakcji jest Museo di Capodimonte, jedna z najważniejszych europejskich galerii. Dla zapalonych podróżników pozycją obowiązkową jest wizyta w Pompejach.

 

CAMPING VILLAGE BAIA DOMIZIA

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

Paradise Village S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka operująca w segmencie kempingów klasy PREMIUM.

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

Zdjęcia: ©www.salinello.it