CAVALLINO
TREPORTI

NASZE KEMPINGI

WŁOCHY

WENECJA

TENUTA
PRIMERO

GRADO

IL POGGETTO

TOSKANIA

W okolicy jeziora Grado oferujemy domki na jednym kempingu.

Jest to wspaniały kemping znajduje się 50 metrów od plaży i 10 minut jazdy samochodem od urokliwego, położonego nad morzem Grado.
 

Dla amatorów aktywnego wypoczynku kemping oferuje bogaty program wycieczek, szereg tras rowerowych oraz programy animacyjne dla dzieci. 

 

Wyjątkowość tego miejsca przejawia się w dostępie do pięknej mariny i pola golfowego. To raj dla osób, które cenią sobie wysoki standard pobytu podczas urlopu spędzonego w gronie najbliższych.

TENUTA PRIMERO GRADO

W okolicy Wenecji oferujemy domki na jednym kempingu.

Wybrzeże Cavallino we Włoszech znajduje się między Lido di Jesolo i Punta Sabbioni.  Jesolo nocą staje się deptakiem ze sklepami, restauracjami , dyskotekami oraz barami i klubami. Camping znajduje się w niedużej odległości  (ok. 40 min.) od Wenecji, cudownego          i magicznego miasta, którego tysiącletnia historia jest na wyciągnięcie ręki.

 

Camping Village Mediterraneo oferuje gości 3 baseny oraz duże, kolorowe zjeżdżalnie. W jego sercu położona jest restauracja
z przestronnym tarasem.

CAVALLINO

W okolicy Florencji w Toskanii oferujemy domki na jednym kempingu.

IL POGGETO to doskonała baza wypadowa do zwiedzania wielu zabytków i atrakcji Toskanii. Zamek Sammezzano, zabytkowy kościół  z XI wieku Pieve di San Leolino (Rignano sull’Arno) czy sanktuarium poświęcona Matce Marii Theotokos (LOPPIANO) to miejsca obowiązkowe do zobaczenia przez gości spędzających czas w urokliwych zakątkach Il Poggetto.
 

Dobrym pomysłem są piesze lub rowerowe wędrówki po malowniczej okolicy, gdzie nierzadko można natknąć się na śliczne zakątki czy piękne panoramy. Z ośrodka wystarczy pokonać zaledwie 15 kilometrów by znaleźć się w sercu regionu, niesamowitej Florencji.
 

Ośrodek jest znakomicie przystosowany do potrzeb rodzin z dziećmi. W ramach wyposażenia kempingu Il Poggetto trzeba wymienić m.in. luksusowy kompleks basenowy ze specjalnym brodzikiem dla najmłodszych oraz różnego rodzaju obiekty sportowe. Bary
 i restauracje gdzie można usłyszeć muzykę na żywo stanowi dopełnienie włoskiej sentencji dolce vita. Wielką atrakcję ośrodka jest także stadnina koni.

IL POGGETTO

BAIA DOMIZIA
KAMPANIA

NEAPOL

W okolicy Neapolu oferujemy domki na jednym kempingu.

Urlop na tym luksusowym campingu to doskonała rozrywka zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Camping położony jest w Parku Narodowym Garigliano, dzięki czemu posiada bardzo ładny kompleks basenowy otoczony pięknymi drzewami nadającymi odpowiedni wakacyjny klimat.

 

W trakcie sezonu organizowanych jest wiele wspaniałych animacji dla dzieci i rodzin oraz różnego typu zawody sportowe. Wspaniała obsługa integruje urlopowiczów podczas wspólnych zajęć fitness i aqua gym. Dzięki swojej szerokiej plaży i bogatemu zapleczu usług to idealna propozycja na rodzinne wakacje.

 

Podczas dłuższego pobytu warto się jednak wybrać na jedną z wycieczek organizowanych przez Baia Domizia. Jadąc do oddalonego jedynie o 65 km Neapolu koniecznie muszą Państwo zobaczyć założone w 1873 r. Akwarium Neapolitańskie. Kolejną z atrakcji jest Museo di Capodimonte, jedna z najważniejszych europejskich galerii. Dla zapalonych podróżników pozycją obowiązkową jest wizyta w Pompejach.

 

KAMPANIA BAIA DOMIZIA

LOKALIZACJE

KEMPINGI  -

WŁOCHY

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

Paradise Village S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka operująca w segmencie kempingów klasy PREMIUM.

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

© 2020    |     Paradise Village     |    Zainwestuj w domki kempingowe we Włoszech i Chorwacji 

O nas

Kontakt

Paradise Village S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka operująca w segmencie kempingów klasy PREMIUM. Główną działalnością spółki jest wynajem domów wakacyjnych usytuowanych na kempingach we Włoszech i Chorwacji.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół jest nieustannie do dyspozycji.

paradisevillage.pl

 

PARADISE VILLAGE SPÓŁKA AKCYJNA

AL. JANA PAWŁA II 27 
00-867 WARSZAWA

 

BIURO ZARZĄDU
IMPERIAL BUSINESS CENTER

30-363 KRAKÓW

ul. WADOWICKA 7Tel. kom:  +48 662 260 225