Paradise Village S.A. - INWESTYCJE W DOMY MOBILNE

PARADISE VILLAGE S.A. - KEMPINGI WE WŁOSZECH

We Włoszech nasze wakacyjne domy mobilne premium znajdują się na 6 kempingach. Na kempingu Il Poggetto Camping Village w Toskanii - zaledwie 15 km od Florencji, Portofelice Camping Village - 60 km od Wenecji nad morzem Adriatyckim, Baia Domizia Camping Village - blisko Neapolu, nad samym brzegiem morza Tyrreńskiego, Salinello Village i Don Antonio Camping Village we wschodnich Włoszech w regionie Abruzja, ze wspaniałą plażą nad Adriatykiem oraz Camping Village Roma Capitol – godzinę drogi od Rzymu.

CAMPING VILLAGE IL POGGETTO - Toskania

Camping Village Il Poggetto - brama wjazdowa - Paradise Village S.A.

Camping Village Il Poggetto to doskonała baza wypadowa do zwiedzania wielu zabytków i atrakcji Toskanii. Dobrym pomysłem są również piesze lub rowerowe wędrówki po malowniczej okolicy, gdzie nierzadko można natknąć się na wspaniałe zakątki czy piękne panoramy. Z ośrodka wystarczy pokonać zaledwie 15 kilometrów by znaleźć się w sercu regionu, niesamowitej Florencji.
 

Ośrodek jest znakomicie przystosowany do potrzeb rodzin z dziećmi. W ramach wyposażenia kemping

Il Poggetto oferuje m.in. luksusowy kompleks basenowy ze specjalnym brodzikiem dla najmłodszych oraz różnego rodzaju obiekty sportowe, bar i restauracja, gdzie można usłyszeć muzykę na żywo, co stanowi dopełnienie włoskiej sentencji dolce vita.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KEMPINGU

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

DON ANTONIO CAMPING VILLAGE - Abruzja

Don Antonio Camping Village - domy mobilne - Paradise Village S.A.

Czterogwiazdkowy kemping Don Antonio Camping Village położony u wybrzeży Morza Adriatyckiego w Abruzji. Don Antonio Camping Village to jeden z najpopularniejszych kurortów środkowego wybrzeża Adriatyku. Obiekt pełen jest zieleni, znajduje się bezpośrednio przy pięknej piaszczystej  i szerokiej plaży. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz par.

 

Na terenie kempingu znajduje się m.in. kompleks basenowy z trzema głębokościami, strefa StreetFood, boiska sportowe na piasku, miniklub dla dzieci, plac zabaw i wypożyczalnia rowerów. Zaledwie 1 km od obiektu znajduje się duży park wodny Onda Blue o powierzchni aż 120 000 m².

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KEMPINGU

SALINELLO VILLAGE - Abruzja

Czterogwiazdkowy kemping Salinello położony jest we wspaniałym zakątku Abruzji u wybrzeży Adriatyku. Kompeks zawdzięcza swą nazwę rzece płynącej tuz obok. Sąsiedztwo pięknych plaż, potężnych gór i rezerwatów przyrody sprawia, że czas tu spędzony zdaje się płynąć wolniej.

 

To doskonałe miejsce na wspaniałe wakacje dla całej rodziny. Na prywatnej plaży można z książką w ręku leniuchować na leżaku, napić się cocktailu w plażowym barze lub popływać w przejrzystej wodzie Morza Adriatyckiego. Na terenie obiektu znajdują się m.in. 3 baseny, jacuzzi , duży plac zabaw, boiska do piłki nożnej, siatkówki plażowej, padla i tenisa ziemnego oraz restauracja, bary, supermarket i lodziarnia.

Salinello Village - recepcja - Paradise Village S.A.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KEMPINGU

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

PORTOFELICE CAMPING VILLAGE - Wenecja Euganejska

Portofelice Camping Village - baseny - Paradise Village S.A.

Kemping Portofelice Camping Village znajduje się w północnych Włoszech, tuż przy mieście Eraclea nad Morzem Adriatyckim. Obiekt położony jest w zaciszu lasu piniowego, tuż przy pięknej piaszczystej plaży

o łagodnym zejściu. Plaża co roku od 2007 roku honorowana jest Błękitną Flagą - prestiżowym znakiem, wyróżniającym najlepsze i najczystsze plaże w Europie.

 

Kemping jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz amatorów sportu. Na terenie obiektu znajdują się 3 baseny ze strefą SPA, bary i restauracja, strefa handlowa i rozrywkowa, plac zabaw, mini klub

i dmuchane centrum rozrywki, boiska m.in. do piłki nożnej, tenisa ziemnego czy siatkówki plażowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KEMPINGU

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

BAIA DOMIZIA CAMPING VILLAGE - Kampania

Baia Domizia Ccamping Village - brama wjazdowa - Paradise Village S.A.

Kemping Baia Domizia Camping Village znajduje się w południowo-zachodniej części Półwyspu Apenińskiego nad Morzem Tyrreńskim. 4-gwiazdkowy obiekt położony jest w Parku Narodowym Garigliano, otoczony jest piniowym lasem z mnóstwem cienia i całą masą atrakcji. Luksusowy kompleks basenów, piękna piaszczysta plaża, bogate zaplecze usługowe, i gastronomiczne czynią to miejsce idealnym do wypoczynku z dziećmi. W trakcie sezonu organizowanych jest wiele wspaniałych animacji dla dzieci i rodzin oraz różnego typu zawody sportowe. Neapol – stolica Kampanii - znajduje się zaledwie 70 km od kempingu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KEMPINGU

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

ROMA CAPITOL CAMPING VILLAGE - Lacjum

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KEMPINGU

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI

Czterogwiazdkowy kemping Camping Village Roma Capitol położony jest w Ostia Antica, zaledwie godzinę jazdy od serca Rzymu. Obiekt posiada kompleks basenowy z basenem półolimpijskim, wellness i dla dzieci. W lipcu 2022 roku planowane jest otwarcie Parku Wodnego "Centrale" z basenem olimpijskim, Spray Parkiem ze zdjeżdżalniami i strefą wellness.

 

Kemping posiada również doskonałe zaplecze sportowe oraz gastronomiczne. Na terenie kompleksu znajdują się m.in. boiska do piłki nożnej, koszykówki i korty tenisowe oraz bardzo duży plac zabaw dla dzieci.

 

Każdy z gości może również odkryć smak prawdziwej włoskiej kuchni w lokalnej restauracji, wypić drinka przy basenowym barze lub spróbować lokalnych produktów w kempingowym sklepie.

LOKALIZACJE

KEMPINGI  - WŁOCHY

+48 507 692 851

+48 506 462 529

paradisevillage.pl

 

PARADISE VILLAGE SPÓŁKA AKCYJNA

AL. JANA PAWŁA II 27 
00-867 WARSZAWA

KRS 0000697454

NIP 5272822598

REGON 368450028

 

BIURO ZARZĄDU
HUB POINT

30-526 KRAKÓW

ul. CZYŻÓWKA 14

 

Kapitał zakładowy: 164 965,20 zł 

+48 507 692 851

+48 506 462 529

Inwestycja w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech. Zyskaj coroczny dochód pasywny oraz 7-dniowe wakacje w ramach pobytu właścicielskiego.

Paradise Village S.A. to w pełni polska spółka operująca w segmencie inwestycji w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech.

Jeśli chcesz poznać w pełni naszą ofertę - nasz zespół jest nieustannie do Twojej dyspozycji.

Kontakt

O nas

© 2023    |     Paradise Village     |    Zainwestuj w domki kempingowe we Włoszech