Paradise Village S.A. - INWESTYCJE W DOMY MOBILNE

PARADISE VILLAGE S.A. – KIM JESTEŚMY?

Nasza spółka to w pełni polski, prywatny podmiot. Swoją działalność skupiamy we Włoszech. Wykorzystaliśmy potencjał tej części Europy dla naszego biznesu operacyjnego, polegającego na sprzedaży wakacyjnych domów mobilnych

i ich długoterminowym wynajmie na kempingach, które znajdują się w obrębie Morza Adriatyckiego i Morza Tyrreńskiego.

Aktualnie jesteśmy właścicielem i zarządzamy 122 domami mobilnymi na sześciu kempingach we Włoszech oraz 10 namiotami glampingowymi na jednej lokalizacji we Włoszech.

 

Realizując strategię naszego ciągłego rozwoju, w ciągu najbliższych lat działalności planujemy zwiększyć ilość lokalizacji na terenie Włoch oraz wejść ze swoją ofertą na kempingi we Francji i Hiszpanii. Nową bazę noclegową zamierzamy zlokalizować na kempingach spełniających kategorie min. 4-gwiazdek.

 

Oferowane przez nas wakacyjne domy mobilne klasy premium postawione są na wybranych kempingach na terenie Włoch. Zakup domu mobilnego związany jest z długoterminową umową najmu domu wakacyjnego z naszą spółką.

 

Więcej informacji na temat procesu inwestycyjnego znajdziesz w zakładce Zainwestuj

PARADISE VILLAGE S.A. - PARTNERZY BIZNESOWI

Współpracujemy ze światową czołówką producentów domów mobilnych - CR Abitare, BHI, CrippaConcept, Adria Home. Spółki te mają na swoim koncie wiele prestiżowych realizacji na całym świecie. Wyżej wymienione podmioty to zespoły wykwalifikowanych ludzi z innowacyjnymi pomysłami, którzy podobnie jak nasza spółka z wielką dbałością przywiązują do designu, stylu i wygody.

 

Do budowy domów mobilnych wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, co daje nam gwarancję
i pewność, którą doceniają również nasi inwestorzy oraz turyści wypoczywający w naszych domach.

Partnerem biznesowym, odpowiedzialnym za zarządzanie domami jest firma Small Camp, która gwarantuje profesjonalne zarządzanie domami oraz rezerwacjami.

+48 507 692 851

+48 506 462 529

paradisevillage.pl

 

PARADISE VILLAGE SPÓŁKA AKCYJNA

AL. JANA PAWŁA II 27 
00-867 WARSZAWA

KRS 0000697454

NIP 5272822598

REGON 368450028

 

BIURO ZARZĄDU
HUB POINT

30-526 KRAKÓW

ul. CZYŻÓWKA 14

 

Kapitał zakładowy: 164 965,20 zł 

+48 507 692 851

+48 506 462 529

Inwestycja w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech. Zyskaj coroczny dochód pasywny oraz 7-dniowe wakacje w ramach pobytu właścicielskiego.

Paradise Village S.A. to w pełni polska spółka operująca w segmencie inwestycji w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech.

Jeśli chcesz poznać w pełni naszą ofertę - nasz zespół jest nieustannie do Twojej dyspozycji.

Kontakt

O nas

© 2023    |     Paradise Village     |    Zainwestuj w domki kempingowe we Włoszech