Paradise Village S.A. - INWESTYCJE W DOMY MOBILNE

DOSTĘPNOŚĆ INWESTYCJI

W WAKACYJNE DOMY

MOBILNE PREMIUM

Sprawdź dostępność inwestycji w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech. Dom mobilny możesz kupić w jednej z naszych sześciu lokalizacji: w Toskanii - Camping Village Il Poggetto, w Abruzji - Don Antonio Camping Village i Salinello Village, w Kampanii - Camping Village Baia Domizia, w Wenecji Euganejskiej - Portofelice Camping Village i w Lacjum - Camping Village Roma Capitol.

Dostępność domów mobilnych - Paradise Village S.A.

Sprawdź dostępność inwestycji w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech. Dom mobilny możesz kupić w jednej z naszych sześciu lokalizacji:

 

DOSTĘPNOŚĆ WAKACYJNYCH DOMÓW

MOBILNYCH PREMIUM

Dostępność domów mobilnych - Paradise Village S.A.

DOSTĘPNOŚĆ INWESTYCJI W WAKACYJNE DOMY MOBILNE PREMIUM

DOMKÓW KEMPINGOWYCH DO KUPIENIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O KEMPINGU

ZOBACZ W GOOGLE

CAMPING VILLAGE IL POGGETTO

TU JESTEŚMY

Kemping Il Poggetto to doskonała baza do zwiedzania wielu zabytków i atrakcji Toskanii. Z ośrodka wystarczy pokonać około 15 kilometrów do serca regionu, czyli niesamowitej Florencji. Na szczególną uwagę zasługują tu Most Złotników, Dzwonnica Giotta oraz Kościół Matki Boskiej Kwietnej.

ZAMKNIJ

Dlaczego wybrać kemping Il Pogetto na wakacje?

  • rozbudowany kompleks basenowy z atrakcjami dla dzieci,

  • możliwość nauki i doskonalenia jazdy konnej,

  • wypożyczalnia rowerów do dyspozycji gości,

  • plac zabaw dla najmłodszych.

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

Na kempingu Il Poggetto oferujemy 16 nowoczesnych domków kempingowych. 

8

16

DOSTĘPNE

OGÓŁEM

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O KEMPINGU

WŁOCHY

DON ANTONIO CAMPING VILLAGE

TU JESTEŚMY

Kemping Don Antonio Camping Village znajduje się w regionie Abruzzo, zaledwie 3 km od miasta Giulianova. Na terenie obiektu znajduje się: przepiękna piaszczysta plaża, kompleks basenowy z 3 głębokościami, strefa Street Food, gdzie można posmakować lokalnych specjałów, wypożyczalnia rowerów
To tylko kilka z atrakcji, które czekają na Ciebie w tym pięknym zakątku nad Adriatykiem!

ZAMKNIJ

Prywatna plaża kempingu Don Antonio to idealne miejsce zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To wspaniałe miejsce do wypoczynku i zabawy.

ZAMKNIJ

Na kempingu Don Antonio Camping Village znajduje się kompleks basenowy z trzema głębokościami oraz zdjeżdżalni dla najmłodszych. 

ZAMKNIJ

Od 2020 roku kemping Village Mediterraneo oferuje swoim gościom wyjątkowe wrażenia w basenach Le Terrazze del Mediterraneo. Jest to park wodny o powierzchni 2000 m² z siedmioma basenami, w sam raz na wakacje pełne energii i dobrego samopoczucia.

ZAMKNIJ

ZOBACZ W GOOGLE

23

21

DOSTĘPNE

OGÓŁEM

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O KEMPINGU

CAMPING VILLAGE BAIA DOMIZIA

WŁOCHY

Jadąc do oddalonego jedynie 65 km Neapolu, koniecznie muszą Państwo zobaczyć założone w 1873 r. Akwarium Neapolitańskie. Kolejną z atrakcji jest Museo di Capodimonte, jedna z najważniejszych europejskich galerii. Pozycją obowiązkową są również Pompeje, miasto zniszczone przez erupcję Wezuwiusza w 79 r., a odkryte w zeszłym wieku.

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

Położony na zacienionym terenie w lesie piniowym kemping, znajduje się tuż przy samym morzu i zapewnia dostęp do prywatnej plaży. Z brzegu rozpościera się cudowny widok na zatokę.

Na kempingu Baia Domizia w Kampanii oferujemy 18 nowoczesnych wakacyjnych domów mobilnych premium, w tym 12 pięcioosobowych i 6 trzyosobowych. .

 

 

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

Dlaczego warto wybrać Baia Domizia?

  • luksusowy camping

  • bliskość wspaniałych atrakcji turystycznych

  • piękna plaża nad morzem Tyrreńskim

  • mnóstwo rozrywek dla dzieci i młodzieży

  • bardzo miła i sympatyczna obsługa campingu

  • wiele ciekawych atrakcji dla całej rodziny

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

TU JESTEŚMY

12

18

DOSTĘPNE

OGÓŁEM

ZOBACZ W GOOGLE

PORTOFELICE CAMPING VILLAGE

PORTOFELICE

CAMPING VILLAGE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O KEMPINGU

WŁOCHY

Portofelice to kemping położony w północnych Włoszech tuż przy miejscowości Eraclea Mare.

Kemping pełen kolorowej i egzotycznej roślinności płynnie przechodzi do szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnie opadającym zejściem do morza.

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

Plaża Portofelice to długi odcinek pięknej plaży osłoniętej klifami. Tworząone pomosty, pomiędzy którymi można bezpiecznie pływać.

Parasole, leżaki i linia brzegowa tworzą bezpieczną przestrzeń, na której maluchy mogą swobodnie biegać lub budować zamki z piasku. Bar przy plaży natomiast to idealne miejsce, w którym można zjeść lunch lub wypić aperitif.

Portofelice Camping Village - Plaża - Paradise Village S.A.

Na kempingu Portofelice Camping Village oferujemy 16 wakacyjnych domów mobilnych premium, w tym: 4 trzyosobowe i 12 pięcioosobowych.

 

Rosnące wokół piniowe drzewa dają przyjemny cień i ochłodę w upalne dni. Orzeźwienie przynosi również kąpiel w jednym z wielu fantastycznych basenów, znajdujących się na terenie ośrodka

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

TU JESTEŚMY

ZAMKNIJ

ZOBACZ W GOOGLE

17

1

DOSTĘPNE

OGÓŁEM

SALINELLO CAMPING VILLAGE

SALINELLO

CAMPING VILLAGE

WŁOCHY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O KEMPINGU

Czterogwiazdkowy kemping Salinello Village znajduje się we wschodnich Włoszech, tuż przy mieście Tortoreto Lido nad Morzem Adriatyckim.

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

Salinello Village to doskonałe miejsce na wspaniałe wakacje dla całej rodziny. Na prywatnej plaży można z książką w ręku leniuchować na leżaku, napić się cocktailu w plażowym barze lub popływać w przejrzystej wodzie Morza Adriatyckiego.

Na kempingu Salinello Village posiadamy obecnie 14 domów 5-osobowych z dwoma łazienkami i 10 namiotów glampingowych.

 

Rosnące wokół piniowe drzewa dają przyjemny cień i ochłodę w upalne dni.

ZAMKNIJ

ZAMKNIJ

ZOBACZ W GOOGLE

6

32

DOSTĘPNE

OGÓŁEM

WŁOCHY

CAMPING VILLAGE ROMA CAPITOL

CAMPING VILLAGE

ROMA CAPITOL

Kemping znajduje się w odległości ok 27 km od stolicy i największego miasta we Włoszech - Rzymu. Jedno z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miejsc na ziemi, które zachwyca turystów na każdym kroku. Majestatyczne Koloseum, przepiękna Fontanna di Trevi, starożytny Panteon czy urokliwe Schody Hiszpańskie prowadzące do kościoła Trinitia dei Monti to tylko nieliczne z ciekawych miejsc, które warto zobaczyć w Rzymie.

ZAMKNIJ

Szeroka miejska plaża w Ostii znajduje się zaledwie 5 minut jazdy od kempingu. Można się dostać na nią własnym samochodem lub skorzystać z kempingowego busa, który w sezonie odjeżdża co ok. 15 minut. 

ZAMKNIJ

Na kempingu Camping Village Roma Capitol od lipca 2022 r. stanie 16 wakacyjnych domów mobilnych premium położonych tuż obok parku wodnego i w bliskiej odległości od centrum gastronimicznego na kempingu.

ZAMKNIJ

Camping Village Roma Capitol pełen jest atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych! Od najbliższego sezonu letniego 2022 startuje nowowybudowany park wodny "Centrale" o powierzchni 11500 m². Do dyspozycji gości jest również drugi kompleks basenowy z basenem półolimpijskim i brodzikiem na dzieci, boiska sportowe m.in. do piłki nożnej, korty tenisowe oraz bardzo duży plac zabaw. 

ZAMKNIJ

ZOBACZ W GOOGLE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O KEMPINGU

16

16

DOSTĘPNE

OGÓŁEM

Zobacz, jak wyglądają nasze wakacyjne domy mobilne

+48 507 692 851

+48 506 462 529

paradisevillage.pl

 

PARADISE VILLAGE SPÓŁKA AKCYJNA

AL. JANA PAWŁA II 27 
00-867 WARSZAWA

KRS 0000697454

NIP 5272822598

REGON 368450028

 

BIURO ZARZĄDU
HUB POINT

30-526 KRAKÓW

ul. CZYŻÓWKA 14

 

Kapitał zakładowy: 164 965,20 zł 

+48 507 692 851

+48 506 462 529

Inwestycja w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech. Zyskaj coroczny dochód pasywny oraz 7-dniowe wakacje w ramach pobytu właścicielskiego.

Paradise Village S.A. to w pełni polska spółka operująca w segmencie inwestycji w wakacyjne domy mobilne premium na kempingach we Włoszech.

Jeśli chcesz poznać w pełni naszą ofertę - nasz zespół jest nieustannie do Twojej dyspozycji.

Kontakt

O nas

© 2023    |     Paradise Village     |    Zainwestuj w domki kempingowe we Włoszech