© 2020    |     Paradise Village     |    Zainwestuj w domki kempingowe we Włoszech i Chorwacji 

O nas

Kontakt

Paradise Village S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka operująca w segmencie kempingów klasy PREMIUM. Główną działalnością spółki jest wynajem domów wakacyjnych usytuowanych na kempingach we Włoszech

i Chorwacji.

W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół jest nieustannie do dyspozycji.

paradisevillage.pl

 

PARADISE VILLAGE SPÓŁKA AKCYJNA

AL. JANA PAWŁA II 27 
00-867 WARSZAWA

 

BIURO ZARZĄDU
IMPERIAL BUSINESS CENTER

30-363 KRAKÓW

ul. WADOWICKA 7Tel. kom:  +48 662 260 225

KLENOVICA

NASZ KEMPING

CHORWACJA

CHORWACJA

W Chorwacji oferujemy jeden kemping

CAMP KLENOVICA

LOKALIZACJA

KEMPING  -

CHORWACJA

To właśnie tutaj rozpoczyna się stukilometrowy pas wybrzeża ciągnący się u podnóża tego łańcucha górskiego. Charakterystyczne dla wybrzeża w okolicy  miejscowości  są źródła słodkiej wody mające ujście w morzu, co wpływa na specyfikę tutejszej flory i fauny. Fenomenem przyrodniczym jest możliwość spotkania łabędzi w morzu. Przy odrobinie szczęścia można spotkać tu delfiny, które często odwiedzają te rejony. Jeśli ktoś szuka miejsca na wypoczynek w zacisznym miejscu, powinien wybrać tę położoną u podnóża Velebitu uroczą miejscowość.

Kamping znajduje się 54 km od Rijeki i zajmuje powierzchnię 12 ha. Teren jest zamknięty, dzięki czemu zapewnia pełne bezpieczeństwo i łatwy dostęp do wszystkich usług udogodnień.

Teren campingi cechuje bliskość morza i przyjemnej żwirowej plaży, na której można uprawiać różne sporty wodne. Najnowszym hitem w branży turystycznej są domki mobilne. Zakwaterowanie jest zapewnione w solidnej i komfortowej konstrukcji w otoczeniu przyrody.
Paradise Village Klenovica stworzony jest z myślą o prawdziwych miłośnikach przyrody - sen z kojącym szumem fal, majestatyczny wschód słońca na plaży, śniadanie na tarasie nowego domku czy przepiękne otoczenie nieskażonej niczym śródziemnomorskiej przyrody. Zapierające dech w piersiach widoki i relaks na łonie natury w bujnym otoczeniu przyrody sprawia, że Kemping Klenovica to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek dla całej rodziny.

Paradise Village S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka operująca w segmencie kempingów klasy PREMIUM.

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ LOKALIZACJI